Дякуємо Вам!
We will contact you shortly.
| Однокамерний склопакет.
Однокамерний склопакет має 2 скла, а також повітряну камеру, яка знаходиться між ними. До цієї повітряної камери можуть закачуватися інертні гази, які мають низьку теплопровідність, тим самим запобігаючи втрату тепла через вікна.Між собою 2 скла з’єднуються герметичним матеріалом і спеціальною дистанційною рамкою.Щоб між склом не утворювався конденсат і волога, яка з часом може негативно позначитися на працездатності пластикових вікон, використовують спеціальну речовину, яка запобігає цим процесам.Завдяки тому, що повітря або газ усередині склопакета знаходиться під низьким тиском і герметично там запаковані, металопластикові вікна виконують функцію термоса, тобто перешкоджають теплообміну між приміщенням і вулицею, а також служить чудовим звукоізолятором.У такому склопакеті може бути використане скло різної товщини 4-6 мм., а також Енергозберігаюче скло та Мультифункціональне скло.
| Двокамерний склопакет.
На відміну від однокамерного, двокамерний склопакет має в своїй конструкції вже 3 скла і 2 повітряні камери між ними, які можуть бути заповнені або повітрям, або інертним газом для підвищення теплозберігаючих властивостей.Двокамерні склопакети дозволяють ще більше знизити втрати тепла з приміщення, так як через подвійний склопакет тепло практично не проходить, і значно збільшує рівень звукоізоляції.У такому склопакеті може бути використане скло різної товщини 4-6 мм., а також Енергозберігаюче скло та Мультифункціональне скло.
| Трикамерні склопакети.
Трикамерні склопакети складаються з чотирьох стекол і трьох повітряних камер між ними, які можуть бути заповнені або повітрям, або інертним газом для підвищення теплозберігаючих властивостей. Основними перевагами таких склопакетів є, звичайно ж, теплозбереження та шумоізоляція. Але через свою конструкцію з’являється і чимало мінусів, до них відноситься знижений рівень світлопропускання і висока вартість. А велика вага, в свою чергу вимагає використання посиленої профільної системи і фурнітури здатної витримати вагу стулки з трикамерним склопакетом. Тим більше, для кліматичної зони України достатньо використання двокамерних склопакетів з енергозберігаючими властивостями.
І Енергозберігаючі склопакети.
― це рішення двох завдань ― енергозбереження та економія на опаленні. Секрет енергозберігаючого склопакета полягає в тому, що на одне з стекол наносяться іони срібла, які безперешкодно пропускають в приміщення короткохвильове сонячне випромінювання, але блокують вихід назовні довгохвильового теплового випромінювання, відповідно тепло відбивається назад у будинок. Зберігає близько 30-50% тепла в будинку, в значній мірі знижує енерговитрати, а в приміщенні, завжди буде комфортна температура. Для вирішення проблеми збереження тепла відмінно підійде такий склопакет, ціна обробленого скла буде вище звичайного.
ІМультифункціональні склопакети.
Мультифункціональне сонцезахисне енергозберігаюче скло поєднує в собі функцію захисту від сонячних променів, високий коефіцієнт теплозбереження та гарні характеристики світлопропускання.Спеціальне напилення зі срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок і втрату тепла взимку.Переваги мультифункціонального скла: ● Теплоізоляція. Мультифункціональне скло володіє високим рівнем теплоізоляції. Коефіцієнт опору теплопередачі двокамерного склопакета з таким склом складає 1 м2 ℃/Вт. В поєднанні з енергоефективною профільною системою коефіцієнт опору теплопередачі вікна може збільшитися вдвічі.● Економія коштів. Завдяки своїм властивостям, заощадить на опаленні взимку та кондиціюванні влітку. В спекотну погоду відбиває 58% спеки, що дозволяє довше зберегти прохолоду в приміщенні й тим самим заощадити на кондиціюванні.● Взимку, коли стовпчик термометра опускається нижче нуля, від мультифункціонального скла буде відбито та збережено в приміщенні 78% тепла.● Багато світла. Перевершить всі Ваші очікування щодо прозорості та захисту від сонця. Багатошарове напилення металів на поверхні скла не заважає проходженню світла. З мультифункціональним склом в приміщенні буде стільки ж світла, як і зі звичайним склопакетом. ● Дзеркальність. зовні має легку дзеркальність. Це надає вікнам деяку шляхетність. Хоча дзеркальність скла й ледь помітна, але вікна зі склом гарантовано виділятимуться на фоні звичайних. При цьому зсередини мультифункціональне скло виглядає абсолютно прозорим.
І Інертний газ аргон, криптон.
● Аргон - газ, який використовують як наповнювач склопакетів для покращення теплоізоляції. Так як щільність аргону вище, чим повітря, в комплексі зі склом він створює шарувате середовище, від якого, згідно з законами акустики, відбивається більшість звукових хвиль.Наявність аргону зменшує ймовірність появи конденсату на склі та дозволяє збільшити енергоефективність склопакета, порівняноз повітрям.● Криптон, як і аргон, використовується як наповнювач склопакетів для покращення тепло та шумоізоляції. У порівнянні з повітрям та аргоном, газ криптон має більшу щільність і в'язкість, що призводить до збільшення опору теплопередачі. Завдяки наповненню криптон можна отримати максимально можливий теплоізоляційний ефект. Криптон абсолютно безпечний для здоров'я і не є горючим. Ще однією перевагою склопакетів з Криптоном є їх високі звукоізоляційні властивості
І Дистанційна рамка.
Дистанційна рамка може бути як алюмінієва, так і пластикова. Вона з’єднує між собою два скла, тим самим створюючи повітряну камеру між ними. Алюмінієва дистанційна рамка має гарний запас міцності. Але алюміній має високі показники теплопровідності — швидко нагрівається і швидко охолоджується. Тому взимку всередині приміщення поверхня скла по периметру склопакету буде мати нижчу температуру ніж центральна частина.
І Формула склопакета.
При замовленні вікна, особливу увагу потрібно звернути на формулу склопакету, прописану у комерційній пропозиції. Наприклад:
Показники у формулі йдуть по порядку - показник товщини скла, потім ширини камери, потім знову скла і т.д. У прикладі двокамерний склопакет з трьома склами шириною 4 мм кожне. Відстань між листами скла - 14 мм. Зовнішнє та внутрішнє скло із енергоефективним напиленням і звичайне скло посередині. Камери заповнені газом аргоном. Газ аргон є інертним, тому він не вступає в реакцію з металізованим енергозберігаючим покриттям, що дозволяє останньому не обсипатися і виконувати свої функції довгі роки експлуатації.Після встановлення металопластикових конструкцій на об'єкті, можна самостійно перевірити вид склопакетів. На кожному склопакеті є наклейка із його формулою.